Strefa rabatów

 


We współpracy z różnymi, interesującymi firmami postanowiliśmy wzbogacić naszą ofertę o dodatkowe bonusy dla wspólnych klientów.
Poniżej przedstawiamy pierwszego z naszych Partnerów: Hotel Spa Medical Dwór Elizy w Kotlinie Kłodzkiej.
Wszystkich Państwa, zarejestrowanych w naszej Galerii, którzy chcą skorzystac z usług Hotelu zapraszamy do skopiowania kuponu rabatowego uprawniającego do 10% rabatu.

   

Dwór Elizy
to 55 luksusowo urządzonych pokoi oraz apartamenty w wyjątkowo uroczej  lokalizacji. Uzdrowisko położone jest w Kotlinie Kłodzkiej, u stóp Gór Bystrzyckich w pięknej, otoczonej lasami dolinie Nysy Kłodzkiej. Hotel posiada basen, sauny, Centrum Profesjonalnej Odnowy Biologicznej i Profilaktyki Chorób Cywilizacyjnych (Centrum SPA, Centrum Kosmetyczne, Centrum Rehabilitacyjne oraz Centrum Medycyny Estetycznej), restaurację oferującą wyśmienite potrawy kuchni europejskiej oraz kawiarnię połączoną z cukiernią, w której można delektować się wytwarzanymi na miejscu specjałami.
Dla grup biznesowych hotel posiada nowoczesną, klimatyzowaną salę dla ok. 70 osób, przygotowaną według najwyższych europejskich standardów.

Karta rabatowa na 10% obejmuje wszystkie oferty na stronie internetowej Dworu Elizy, również noclegów ze śniadaniem, biletów na basen i zabiegów w Centrum Kosmetycznym SPA, nie łączy się już z innymi rabatami.

http://www.dwor-elizy.pl